Nocleg Jasło – domki, grill, sauna

Pokoje do wynajęcia- Jasło

| Nocleg w domkach niedaleko Jasła

Podkarpacie to region, który słynie z malowniczych krajobrazów oraz pięknych zabytków. Kaplica w stylu romańskim, pomniki z XVIII wieku, altanka wybudowana przez cesarza Franciszka Józefa – to tylko niektóre obiekty, które zobaczymy w Jaśle. Aby nie zabrakło nam czasu na zwiedzanie, warto zdecydować się na dłuższy urlop. Czy uda nam się znaleźć dom gościnny w Jaśle, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Być może, zamiast rezerwować oferty noclegów w Jaśle z Meteora, lepiej wybrać ośrodek, który zapewni nam nie tylko komfort wypoczynku, ale również bliskość z naturą?

Noclegi Jasło w domkach całorocznych na Belnej Górnej latem # 1 Nocleg Jasło – czemu warto? W samym Jaśle można znaleźć wiele hoteli, natomiast nie ma tu obiektów wypoczynkowych mających inny charakter, np. oferujących dla Gości domki całoroczne. Takim właśnie miejscem jest nasz ośrodek wczasowy w Bieczu, położony na wzgórzu miasteczka na Belnej Górnej oferujący noclegi Jasło, a w tym pokoje do wynajęcia. Stosunkowo nieduża odległość od Jasła (ok. 20 km) oraz innych większych miejscowości (np. Gorlice) pozwala, by ośrodek wypoczynkowy był idealnym miejscem spędzania nocy i początku turystycznych wycieczek do Jasła i nie tylko. Rewelacyjna atmosfera w połączeniu z cudownymi wnętrzami z pewnością zachęcą niejednego wczasowicza i wpłyną na jego wysoki komfort oraz swobodę. Wszystko po to, aby każdy poczuł się jak w domu! Pokoje do wynajęcia Jasło to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno dla całych rodzin, jak i par czy singli. Nasza oferta jest doskonała dla każdego z Was!

Domki wynajmiesz w cenie już od 20 zł! Sprawdź nasz cennik i zarezerwuj nocleg. Zobacz jakie atrakcje czekają na Ciebie w naszych kwaterach.

Dojazd z Jasła do ośrodka wczasowego w Bieczu

Mapa dojazdu do noclegu koło JasłaOdległość do naszego ośrodka wypoczynkowego na Belnej Górnej od Jasła pokonasz autem w zaledwie 22 minuty. . Wyjeżdżając z Jasła, kierować się należy drogą krajową 28 w kierunku Nowego Sącza i Gorlic. Przez ok. 17 km trzymać się należy drogi krajowej, dopiero wjeżdżając do Biecza, należy skręcić w lewo na pierwszym skrzyżowaniu za znakiem „Biecz” w kierunku Grudnej Kępskiej i Głębokiej. Dalej należy przejechać przez przejazd kolejowy, most nad Ropą, następnie skręcić w prawo i od razu w lewo. Dalej droga pod górę prowadzi do domków na Belnej Górnej, gdzie znajdują się nasze pokoje do wynajęcia – to doskonałe miejsce na nocleg nieopodal Jasła. Szczegółowy dojazd wraz z mapką można znaleźć tutaj.

Atrakcje turystyczne w Jaśle

Jasło jest jednym z tych miast w Polsce, które zostało doszczętnie zniszczone w trakcie II wojny światowej. W czasach PRL-u kojarzono z nim bardziej przemysł niż turystykę, jednak z każdym rokiem niewątpliwie staje coraz piękniejsze i odcina się z powodzeniem od tego skojarzenia. Dzieje się tak między innymi dzięki dynamicznemu tworzeniu wielu nowych miejsc wypoczynkowych – zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Powstało wiele ośrodków zarówno w samym Jaśle, jak i w pobliskich miejscowościach. Kilka lat temu w Jaśle otworzono teren rekreacji i wypoczynku “Przystanek Kwiatowa” z licznymi placami zabaw, boiskami, plenerowymi siłowniami czy ścieżkami spacerowymi. Warto wspomnieć, że ośrodek ten powstał na obszarze wyrobiska pocegielnianego, obejmującego ponad 5 ha powierzchni – to doskonały przykład na efektywne zagospodarowanie terenów miasta.

Miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w Jaśle, jest rynek – to właściwie najważniejsze miejsce w mieście. To właśnie tutaj odbywają się imprezy okolicznościowe, msze święte a także koncerty. Obok rynku znajdują się zabytkowe kamienice, odbudowane po II wojnie światowej dzięki staraniom mieszkańców. Odwiedzając Jasło pod koniec wakacji, warto wziąć udział w organizowanych właśnie na rynku corocznych Międzynarodowych Dniach Wina. Impreza ta odbywa się pod koniec sierpnia. Kolejną atrakcją Jasła jest “Park Miejski”, który powstał w latach 1896–1897. W centralnej jego części stoi pomnik Tadeusza Kościuszki wzniesiony dwa lata później. Na jego terenie znajduje się także płyta ku czci Nieznanego Żołnierza. W 2005 roku rozpoczęto modernizację parku: wymieniono nawierzchnię alejek, a także wybudowano fontannę i posadzono nową roślinność. Wszystko po to, by stał się atrakcyjniejszym miejscem dla każdego.

Innym niezwykłym miejscem, zdecydowanie wartym zobaczenia jest “Zespół Pałacowo-Parkowy Sroczyńskich” znajdujący się przy ul. Sroczyńskich. Pałacyk wzniesiony został w XVIII wieku, zaś w 1896 roku przebudowano go w stylu neogotyckim. Otoczony jest pięknym parkiem o charakterze krajobrazowym. Ciekawymi miejscami są również: park linowy oraz tor BMX o długości 300 m. Obie atrakcje przyciągają nie tylko mieszkańców Jasła, ale również z innych miejscowości na Podkarpaciu. Informacje o innych atrakcjach w okolicach Jasła i Biecza można znaleźć na naszej mapie, a także na podstronie skanseny. Na pewno nasza oferta jest jednym z najatrakcyjniejszych noclegów w Beskidzie Niskim.

Jasło – centrum miasta i parki

Jasło - lokomotywa # 2Jasło - Park Miejski # 1Jasło - Park Miejski # 6Jasło - Park Miejski # 4

Jasło – przystanek kwiatowa

Jasło - Przystanej Kwiatowa # 1Jasło - Przystanej Kwiatowa # 4Jasło - Przystanej Kwiatowa # 5Jasło - Przystanej Kwiatowa # 9

Jasło – tor BMX i park linowy

Jasło - tor BMX i park linowy # 1Jasło - tor BMX i park linowy # 5Jasło - tor BMX i park linowy # 6Jasło - tor BMX i park linowy # 8

Atrakcje w ośrodku wczasowym na Belnej Górnej

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Oddajemy do Państwa dyspozycji wspaniale wyposażone domki, gwarantujące maksymalny komfort i zadowolenie. Oferujemy takie atrakcje, jak:

Altana z grillem

Noclegi Jasło - altana z grillem

W pobliżu domków przygotowana została specjalna altana z grillem, w której znajdują się także drewniane ławki i stoły – to idealne, zaciszne miejsce do spożycia dania wprost z grilla. Także tam znajduje się przygotowane specjalnie dla Państwa miejsce do rozpalenia ogniska. W otoczeniu altany znajduje się piękny ogród z urozmaiconą roślinnością i oczkiem wodnym oraz kładką – to miejsce stworzone z myślą o relaksujących spacerach o każdej porze dnia. Goście wynajmujący domki mogą korzystać z altany bez żadnych ograniczeń ani dodatkowych opłat. Drewno do grilla lub na ognisko można zakupić u nas.

Dla pozostałych osób istnieje możliwość wynajęcia altany z grillem wraz z zadaszoną podłogą. Szczegółowe informacje o opłatach za altanę i podłogę znajdują się w cenniku ośrodka wczasowego.

Sauna sucha

Noclegi Jasło - sauna sucha

Za domkami znajduje się sauna sucha, którą oddajemy do użytkowania za dodatkową opłatą zarówno osobom wypoczywającym w naszych domkach, jak i mieszkańcom okolicznych miejscowości.

Informacja o opłatach za korzystanie z sauny znajduje się w cenniku ośrodka wczasowego.

Balia z jacuzzi

Noclegi Jasło - balia z jacuzzi

Kolejnym miejscem obok sauny, służącym maksymalnemu relaksowi, jest balia z jacuzzi, w której woda może być dodatkowo podgrzewana. Czy może być coś przyjemniejszego, niż relaksujący masaż bąbelkami na świeżym powietrzu, w otoczeniu spokojnej i pięknej przyrody? Z balii – podobnie jak w przypadku sauny –  mogą korzystać za dodatkową opłatą Goście wypoczywający w domkach oraz okoliczni mieszkańcy.

Informacja o opłatach za korzystanie z balii znajduje się w cenniku ośrodka wczasowego.

Noclegi Jasło - hamak

Leżaki

Jeśli Goście wypoczywający w domkach mają ochotę na błogi relaks pod gołym niebem, mogą swobodnie korzystać w każdej chwili z leżaków znajdujących się na tarasach

Hamaki

Obok domków i altany z grillem znajdują się dwa hamaki, wprost wymarzone na popołudniową sjestę w promieniach słońca, z których mogą korzystać wszyscy Goście.

Noclegi Jasło - huśtawki

Huśtawki

Obok domków oraz altany z grillem znajdują się drewniane huśtawki zarówno dla dużych jak i małych – wszak pewne rozrywki nie znają ograniczeń wiekowych!

Piaskownica

Dla najmłodszych zaś Gości przygotowaliśmy również piaskownicę, w której mogą bawić się bez obaw o jakiekolwiek zanieczyszczenia – jak ma to niejednokrotnie miejsce w przypadku  miejskich placów zabaw.

Noclegi Jasło - piaskownica

Atrakcje sportowe

Na terenie ośrodka wczasowego znajduje się także wiele atrakcji sportowych dla Gości w każdym wieku – także dla dzieci i młodzieży. Oferujemy:

  • kosz do gry,
  • boisko do gry w piłkę siatkową,
  • badminton,
  • rowery,
  • małe bramki do piłki nożnej,
  • sanki.

Dodatkowe informacje dla Gości

Parkowanie i bezpieczeństwo

Okolica naszego ośrodka wypoczynkowego jest cicha, spokojna i bezpieczna jednak w trosce o komfort naszych Gości oferujemy bezpłatny parking na terenie posesji gdzie można bezpiecznie zaparkować do 4 samochodów osobowych. Cała posesja jest ogrodzona, a brama i furtka są zamykane na klucz.

Sprzątanie domków

Bieżące sprzątanie pozostaje w zakresie własnym Gości (domki wyposażone są we wszelkie niezbędna akcesoria do sprzątania). Sprzątanie końcowe wliczone jest w cenę najmu pod warunkiem, że domek zostanie on oddany w następującym stanie:

– podłogi są zamiecione bądź odkurzone, – naczynia kuchenne takie jak: garnki, szkło i inne przybory kuchenne są umyte, wysuszone i odłożone na swoje miejsce – lodówka jest opróżniona z żywności i czysta w środku, – śmieci z wszystkich pojemników wyniesione do kubłów na zewnątrz, – umyta płyta grzewcza w kuchni, – kominek opróżniony z popiołu, – otoczenie zewnętrzne domu oczyszczone z ewentualnych śmieci, – wszystkie elementy wyposażenia domu (krzesła, stoły, łóżka etc.) znajdują się na swoich miejscach.

Ogrzewanie domków w zimie

Domki są przystosowane do pobytu przez cały rok dzięki rozwiązaniu, jakim jest ogrzewanie kominkowe oraz dodatkowe ocieplenie ścian domków. W trakcie największych nawet mrozów panujących na zewnątrz, wnętrze cały czas będzie ciepłe i przytulne.

Internet

Goście przebywający w domkach mają możliwość skorzystania z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do internetuby mogli pozostać w nieprzerwanym kontakcie ze światem i mieć dostęp do informacji o atrakcjach w okolicach.

Sklepy spożywcze

Okolice ośrodka są dobrze zaopatrzone w punkty gastronomiczne – zarówno sklepy jak i restauracje. Produkty do przygotowania posiłków można zakupić w pobliskich sklepach spożywczych znajdujących się w niewielkiej odległości, którą można pokonać podczas przyjemnego spaceru:

– w Głębokiej ok. 1,5 km od domków, – w Grudnej ok. 2,2 km od domków, – ok. 2 km od domków do sklepu koło torów jadąc z Belnej do Biecza.

Ponadto we wtorki, czwartki i sobotę przyjeżdża na Belną Górną sklep obwoźny z chlebem, wędlinami i napojami – spróbuj lokalnych specjałów, wyprodukowanych według tradycyjnych receptur.

Okoliczne restauracje

Oprócz możliwości samodzielnego przygotowania posiłkow, można skorzystać z usług: – restauracji La Dolce Vita w Siepietnicy, niedaleko Biecza, czynnej codziennie w godzinach 11.00 – 23.00; – restauracji Grodzka w Bieczu, czynnej od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 22.00 oraz w niedziele w godzinach 10.00 – 22.00; – Baru u Reni, czynnego codziennie w godzinach 8.00 – 1.00, który oferuje dowóz na terenie Biecza gratis.

Zapisz

Zapisz