Nocleg Jasło – domki, grill, sauna

Podkarpacie to region, który słynie z malowniczych krajobrazów oraz pięknych zabytków. Kaplica w stylu romańskim, pomniki z XVIII wieku, altanka wybudowana przez cesarza Franciszka Józefa – to tylko niektóre obiekty, które zobaczymy w Jaśle. Aby nie zabrakło nam czasu na zwiedzanie, warto zdecydować się na dłuższy urlop. Czy uda nam się znaleźć dom gościnny w Jaśle, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Być może, zamiast rezerwować oferty noclegów w Jaśle z Meteora, lepiej wybrać ośrodek, który zapewni nam nie tylko komfort wypoczynku, ale również bliskość z naturą?

POKOJE DO WYNAJĘCIA W JAŚLE – NOCLEG W DOMKACH NIEDALEKO JASŁA

Noclegi Jasło w domkach całorocznych na Belnej Górnej latem # 1 Noclegi w Jaśle i okolicach – czemu warto? W samym Jaśle można znaleźć wiele hoteli, natomiast nie ma tu obiektów wypoczynkowych mających inny charakter, np. oferujących dla Gości domki całoroczne. Takim właśnie miejscem jest nasz ośrodek wczasowy w Bieczu, położony na wzgórzu miasteczka na Belnej Górnej oferujący noclegi w Jaśle, a w tym pokoje do wynajęcia. Stosunkowo nieduża odległość od Jasła (ok. 20 km) oraz innych większych miejscowości (np. Gorlice) pozwala, by ośrodek wypoczynkowy był idealnym miejscem do spędzania nocy. To również miasteczko, w którym jest wiele szlaków turystycznych. Rewelacyjna atmosfera w połączeniu z cudownymi wnętrzami z pewnością zachęcą niejednego wczasowicza i wpłyną na jego wysoki komfort oraz swobodę. Wszystko po to, aby każdy poczuł się jak w domu! Pokoje do wynajęcia w Jaśle to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno dla całych rodzin, jak i par czy singli. Nasza oferta jest doskonała dla każdego z Was!

Domki wynajmiesz w cenie już od 20 zł! Sprawdź nasz cennik i zarezerwuj nocleg. Zobacz jakie atrakcje czekają na Ciebie w naszych kwaterach.

Dojazd z Jasła do ośrodka wczasowego w Bieczu

Mapa dojazdu do noclegu koło JasłaOdległość do naszego ośrodka wypoczynkowego na Belnej Górnej od Jasła pokonasz autem w zaledwie 22 minuty. . Wyjeżdżając z Jasła, kierować się należy drogą krajową 28 w kierunku Nowego Sącza i Gorlic. Przez ok. 17 km trzymać się należy drogi krajowej, dopiero wjeżdżając do Biecza, należy skręcić w lewo na pierwszym skrzyżowaniu za znakiem „Biecz” w kierunku Grudnej Kępskiej i Głębokiej. Dalej należy przejechać przez przejazd kolejowy, most nad Ropą, następnie skręcić w prawo i od razu w lewo. Dalej droga pod górę prowadzi do domków na Belnej Górnej, gdzie znajdują się nasze pokoje do wynajęcia – to doskonałe miejsce na nocleg nieopodal Jasła. Szczegółowy dojazd wraz z mapką można znaleźć tutaj.

Atrakcje turystyczne w Jaśle

Jasło jest jednym z tych miast w Polsce, które zostało doszczętnie zniszczone w trakcie II wojny światowej. W czasach PRL-u kojarzono z nim bardziej przemysł niż turystykę, jednak z każdym rokiem niewątpliwie staje coraz piękniejsze i odcina się z powodzeniem od tego skojarzenia. Dzieje się tak między innymi dzięki dynamicznemu tworzeniu wielu nowych miejsc wypoczynkowych – zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Powstało wiele ośrodków zarówno w samym Jaśle, jak i w pobliskich miejscowościach. Kilka lat temu w Jaśle otworzono teren rekreacji i wypoczynku “Przystanek Kwiatowa” z licznymi placami zabaw, boiskami, plenerowymi siłowniami czy ścieżkami spacerowymi. Warto wspomnieć, że ośrodek ten powstał na obszarze wyrobiska pocegielnianego, obejmującego ponad 5 ha powierzchni – to doskonały przykład na efektywne zagospodarowanie terenów miasta.

Miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w Jaśle, jest rynek – to właściwie najważniejsze miejsce w mieście. To właśnie tutaj odbywają się imprezy okolicznościowe, msze święte a także koncerty. Obok rynku znajdują się zabytkowe kamienice, odbudowane po II wojnie światowej dzięki staraniom mieszkańców. Odwiedzając Jasło pod koniec wakacji, warto wziąć udział w organizowanych właśnie na rynku corocznych Międzynarodowych Dniach Wina. Impreza ta odbywa się pod koniec sierpnia. Kolejną atrakcją Jasła jest “Park Miejski”, który powstał w latach 1896–1897. W centralnej jego części stoi pomnik Tadeusza Kościuszki wzniesiony dwa lata później. Na jego terenie znajduje się także płyta ku czci Nieznanego Żołnierza. W 2005 roku rozpoczęto modernizację parku: wymieniono nawierzchnię alejek, a także wybudowano fontannę i posadzono nową roślinność. Wszystko po to, by stał się atrakcyjniejszym miejscem dla każdego.

Innym niezwykłym miejscem, zdecydowanie wartym zobaczenia jest “Zespół Pałacowo-Parkowy Sroczyńskich” znajdujący się przy ul. Sroczyńskich. Pałacyk wzniesiony został w XVIII wieku, zaś w 1896 roku przebudowano go w stylu neogotyckim. Otoczony jest pięknym parkiem o charakterze krajobrazowym. Ciekawymi miejscami są również: park linowy oraz tor BMX o długości 300 m. Obie atrakcje przyciągają nie tylko mieszkańców Jasła, ale również z innych miejscowości na Podkarpaciu. Informacje o innych atrakcjach w okolicach Jasła i Biecza można znaleźć na naszej mapie, a także na podstronie skanseny. Na pewno nasza oferta jest jednym z najatrakcyjniejszych noclegów w Beskidzie Niskim.

Jasło – centrum miasta i parki

Jasło - lokomotywa # 2Jasło - Park Miejski # 1Jasło - Park Miejski # 6Jasło - Park Miejski # 4

Jasło – przystanek kwiatowa

Jasło - Przystanej Kwiatowa # 1Jasło - Przystanej Kwiatowa # 4Jasło - Przystanej Kwiatowa # 5Jasło - Przystanej Kwiatowa # 9

Jasło – tor BMX i park linowy

Jasło - tor BMX i park linowy # 1Jasło - tor BMX i park linowy # 5Jasło - tor BMX i park linowy # 6Jasło - tor BMX i park linowy # 8

Atrakcje w ośrodku wczasowym na Belnej Górnej

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Oddajemy do Państwa dyspozycji wspaniale wyposażone domki, gwarantujące maksymalny komfort i zadowolenie. Oferujemy takie atrakcje, jak:

Altana z grillem

Noclegi Jasło - altana z grillem

W pobliżu domków przygotowana została specjalna altana z grillem, w której znajdują się także drewniane ławki i stoły – to idealne, zaciszne miejsce do spożycia dania wprost z grilla. Także tam znajduje się przygotowane specjalnie dla Państwa miejsce do rozpalenia ogniska. W otoczeniu altany znajduje się piękny ogród z urozmaiconą roślinnością i oczkiem wodnym oraz kładką – to miejsce stworzone z myślą o relaksujących spacerach o każdej porze dnia. Goście wynajmujący domki mogą korzystać z altany bez żadnych ograniczeń ani dodatkowych opłat. Drewno do grilla lub na ognisko można zakupić u nas.

Dla pozostałych osób istnieje możliwość wynajęcia altany z grillem wraz z zadaszoną podłogą. Szczegółowe informacje o opłatach za altanę i podłogę znajdują się w cenniku ośrodka wczasowego.

Sauna sucha

Noclegi Jasło - sauna sucha

Za domkami znajduje się sauna sucha, którą oddajemy do użytkowania za dodatkową opłatą zarówno osobom wypoczywającym w naszych domkach, jak i mieszkańcom okolicznych miejscowości.

Informacja o opłatach za korzystanie z sauny znajduje się w cenniku ośrodka wczasowego.

Balia z jacuzzi

Noclegi Jasło - balia z jacuzzi

Kolejnym miejscem obok sauny, służącym maksymalnemu relaksowi, jest balia z jacuzzi, w której woda może być dodatkowo podgrzewana. Czy może być coś przyjemniejszego, niż relaksujący masaż bąbelkami na świeżym powietrzu, w otoczeniu spokojnej i pięknej przyrody? Z balii – podobnie jak w przypadku sauny –  mogą korzystać za dodatkową opłatą Goście wypoczywający w domkach oraz okoliczni mieszkańcy.

Informacja o opłatach za korzystanie z balii znajduje się w cenniku ośrodka wczasowego.

Noclegi Jasło - hamak

Leżaki

Jeśli Goście wypoczywający w domkach mają ochotę na błogi relaks pod gołym niebem, mogą swobodnie korzystać w każdej chwili z leżaków znajdujących się na tarasach

Hamaki

Obok domków i altany z grillem znajdują się dwa hamaki, wprost wymarzone na popołudniową sjestę w promieniach słońca, z których mogą korzystać wszyscy Goście.

Noclegi Jasło - huśtawki

Huśtawki

Obok domków oraz altany z grillem znajdują się drewniane huśtawki zarówno dla dużych jak i małych – wszak pewne rozrywki nie znają ograniczeń wiekowych!

Piaskownica

Dla najmłodszych zaś Gości przygotowaliśmy również piaskownicę, w której mogą bawić się bez obaw o jakiekolwiek zanieczyszczenia – jak ma to niejednokrotnie miejsce w przypadku  miejskich placów zabaw.

Noclegi Jasło - piaskownica

Atrakcje sportowe

Na terenie ośrodka wczasowego znajduje się także wiele atrakcji sportowych dla Gości w każdym wieku – także dla dzieci i młodzieży. Oferujemy:

  • kosz do gry,
  • boisko do gry w piłkę siatkową,
  • badminton,
  • rowery,
  • małe bramki do piłki nożnej,
  • sanki.

Dodatkowe informacje dla Gości

Parkowanie i bezpieczeństwo

Okolica naszego ośrodka wypoczynkowego jest cicha, spokojna i bezpieczna jednak w trosce o komfort naszych Gości oferujemy bezpłatny parking na terenie posesji gdzie można bezpiecznie zaparkować do 4 samochodów osobowych. Cała posesja jest ogrodzona, a brama i furtka są zamykane na klucz.

Sprzątanie domków

Bieżące sprzątanie pozostaje w zakresie własnym Gości (domki wyposażone są we wszelkie niezbędna akcesoria do sprzątania). Sprzątanie końcowe wliczone jest w cenę najmu pod warunkiem, że domek zostanie on oddany w następującym stanie:

– podłogi są zamiecione bądź odkurzone, – naczynia kuchenne takie jak: garnki, szkło i inne przybory kuchenne są umyte, wysuszone i odłożone na swoje miejsce – lodówka jest opróżniona z żywności i czysta w środku, – śmieci z wszystkich pojemników wyniesione do kubłów na zewnątrz, – umyta płyta grzewcza w kuchni, – kominek opróżniony z popiołu, – otoczenie zewnętrzne domu oczyszczone z ewentualnych śmieci, – wszystkie elementy wyposażenia domu (krzesła, stoły, łóżka etc.) znajdują się na swoich miejscach.

Ogrzewanie domków w zimie

Domki są przystosowane do pobytu przez cały rok dzięki rozwiązaniu, jakim jest ogrzewanie kominkowe oraz dodatkowe ocieplenie ścian domków. W trakcie największych nawet mrozów panujących na zewnątrz, wnętrze cały czas będzie ciepłe i przytulne.

Internet

Goście przebywający w domkach mają możliwość skorzystania z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do internetuby mogli pozostać w nieprzerwanym kontakcie ze światem i mieć dostęp do informacji o atrakcjach w okolicach.

Sklepy spożywcze

Okolice ośrodka są dobrze zaopatrzone w punkty gastronomiczne – zarówno sklepy jak i restauracje. Produkty do przygotowania posiłków można zakupić w pobliskich sklepach spożywczych znajdujących się w niewielkiej odległości, którą można pokonać podczas przyjemnego spaceru:

– w Głębokiej ok. 1,5 km od domków, – w Grudnej ok. 2,2 km od domków, – ok. 2 km od domków do sklepu koło torów jadąc z Belnej do Biecza.

Ponadto we wtorki, czwartki i sobotę przyjeżdża na Belną Górną sklep obwoźny z chlebem, wędlinami i napojami – spróbuj lokalnych specjałów, wyprodukowanych według tradycyjnych receptur.

Okoliczne restauracje

Oprócz możliwości samodzielnego przygotowania posiłkow, można skorzystać z usług: – restauracji La Dolce Vita w Siepietnicy, niedaleko Biecza, czynnej codziennie w godzinach 11.00 – 23.00; – restauracji Grodzka w Bieczu, czynnej od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 22.00 oraz w niedziele w godzinach 10.00 – 22.00; – Baru u Reni, czynnego codziennie w godzinach 8.00 – 1.00, który oferuje dowóz na terenie Biecza gratis.

Zapisz

Zapisz