Domki całoroczne w Bieczu, niedaleko Gorlic i Jasła

Drewniane domki całoroczne

W Belnej Górnej udostępniamy dla naszych Gości trzy drewniane domki całoroczne o powierzchni użytkowej 55,4 m2, w którym przygotowaliśmy miejsca do spania dla 6 osób. W każdym domku na parterze znajduje się łazienka i salon z kominkiem, tarasem oraz aneksem kuchennym, natomiast na piętrze znajdują się dwa pokoje, w tym jeden z balkonem.

Aneks kuchenny

W domkach dostępny jest aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD (lodówka, czajnik, kuchenka elektryczna i zastawa stołowa) celem przygotowania posiłków. Na okres pobytu zapewniamy płyn do mycia naczyń, ściereczki kuchenne oraz worki na śmieci.

Łazienka

Łazienki w domkach wyposażone są w prysznic, umywalkę i ubikację. Na okres pobytu zapewniamy papier toaletowy.

Sypialnie i bielizna pościelowa

W domkach jest przygotowane miejsce do spania dla 6 osób. Na parterze w salonie znajduje się wersalka dwuosobowa, natomiast na piętrze dwa pokoje, w tym jeden z balkonem – po dwa łóżka drewniane jednoosobowe. Do domku istnieje możliwość dostawienia dodatkowo jednego łóżeczka dla małego dziecka. W przypadku chęci skorzystania z łóżeczka prosimy o wcześniejszą informację. Na okres pobytu zapewniamy Gościom bieliznę pościelową.

Hotel – dom wczasowy

Obok domków został wybudowany mały hotel- dom wczasowy z pięcioma pokojami i salą bankietową. Do dyspozycji gości jest pięć pokoi. Jeden czteroosobowy i po dwa pokoje dwuosobowe i trzyosobowe. Wszystkie pokoje są  z łazienkami.

Dodatkowe informacje dla Gości

REGULAMIN

 1. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji wynajmu domku letniskowego jest wpłata zadatku w kwocie 30% wartości wynajmu.
 2. W przypadku rezygnacji z wynajmu na cztery tygodnie przed terminem przyjazdu zadatek nie podlega zwrotowi.
 3. Opłata za wynajem domków letniskowych pobierana jest z góry pierwszego dnia pobytu.
 4. W przypadku skrócenia pobytu, pobrana opłata jest bezzwrotna.
 5. Pobyt zaczyna się o godzinie 15, a kończy się o godzinie 10 30.
 6. Gości z zasady przyjmujemy w godzinach od 15 do 18, wcześniejsze lub późniejsze przyjazdy są możliwe po wcześniejszym ustaleniu.
 7. Do stałej opłaty za wynajem domku doliczana jest również opłata za drewno do kominka lub grilla 15 zł/kosz oraz za przyjmowane zwierzęta( po wcześniejszym ustaleniu).
 8. Z reguły nie pobieramy opłaty dodatkowej za końcowe sprzątanie. W przypadku pozostawienia rażącego nieładu, Goście będą proszeni o jego uprzątnięcie lub zostaną obciążeni dodatkowym kosztem.
 9. Goście ponoszą całkowitą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia lub urządzeń technicznych powstałe z ich winy lub winy osób z nimi przebywających.
 10. W dniu przyjazdu Goście są zobowiązani do wpłaty kaucji zwrotnej, z której będą pokrywane  ewentualne szkody.
 11. Goście nie mogą przyjmować do domków osób trzecich, nie zgłoszonych do pobytu.
 12. W pomieszczeniach obowiązuje całkowity i kategoryczny zakaz palenia!
 13. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności lub przedmiotów mających wartość naukową, artystyczną lub innych rzeczy materialnych gości.
 14. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gości.
 15. Goście są zobowiązani do okazania dokumentu tożsamości w celu zameldowania.
 16. Goście nie maja prawa przekazywać zwalnianego przez siebie  domku innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.
 17. Właściciel lub osoba przez niego upoważniona ma prawo usunąć gości przed zakończeniem terminu pobytu w przypadku naruszenia przez gości zasad współżycia społecznego i bezpieczeństwa, a także gdy goście naruszają porządek i spokój. Możliwe jest to po dwukrotnym ostrzeżeniu gości o konsekwencji niewłaściwego lub niebezpiecznego zachowania. W tym przypadku nie następuje zwrot pieniędzy za wynajem.
 18. Właściciel oddaje do użytku plac zabaw dla dzieci, jednak nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie korzystających z niego dzieci. Całkowitą odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni.
 19. Prosimy o segregację śmieci.
 20. W momencie wynajmu domku każdy gość akceptuje i wyraża zgodę na warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

Parkowanie i bezpieczeństwo

Na terenie posesji można bezpiecznie parkować. Cała posesja jest ogrodzona.

Sprzątanie domków

Bieżące sprzątanie pozostaje w zakresie Gości (domki wyposażony są w akcesoria do sprzątania). Sprzątanie końcowe jest w cenie najmu pod warunkiem, że zostanie on oddany w następującym standardzie: – zamiecione lub odkurzone podłogi, – umyte, wysuszone i odłożone na swoje miejsca naczynia kuchenne, garnki, szkło i inne przybory kuchenne, – opróżniona z żywności i czysta w środku lodówka, – śmieci z wszystkich pojemników wyniesione do kubłów na zewnątrz, – umyta płyta grzewcza w kuchni, – kominek opróżniony z popiołu, – otoczenie zewnętrzne domu oczyszczone z ewentualnych śmieci, – wszystkie elementy wyposażenia domu (krzesła, stoły, łóżka etc.) znajdujące się na swoich miejscach.

Ogrzewanie domków w zimie

Domki są przystosowane do pobytu przez cały rok poprzez  centralne ogrzewanie i ewentualne dogrzewanie kominkowe oraz dodatkowe ocieplenie ścian domków.

Internet

Goście przebywający w domkach mają możliwość skorzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu.

Wyżywienie

W nowo wybudowanym domu wczasowym posiadamy własną kuchnię.

W przypadku grupy powyżej 10 osób serwujemy śniadania  i obiadokolację. Organizujemy imprezy okolicznościowe z pełnym wyżywieniem. Ciasto- we własnym zakresie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz